Andrzej Gołąb Ośrodek Szkolenia Kierowców

Dworcowa 2
09-402 Płock
województwo mazowieckie
Telefon: 24 366 40 04
Strona www:
  • Obecnie 5.6/6 (łącznie głosów: 5)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ocena: 5.6/6 (głosów: 5)

Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzej Gołąb prowadzi szkolenia podstawowe dla kandydatów na kierowców na prawo jazdy kat. B oraz kursy doszkalające w/w kategorii.

Godziny otwarcia

poniedziałek10:00-18:00
wtorek10:00-18:00
środa10:00-18:00
czwartek10:00-18:00
piątek10:00-18:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte

Jak dojechać?

Opinie

Gość

Jak dla mnie to wszysttko bylo zrozumiale, wczesniej nie jezdzilam, ale dzieki mojemu instruktorowi Mariuszowi nauczylam sie, mial do mnie cierpliwosc:P jedyne czego nie lubilam to te wyklady, zawsze takie dlugie:P ale ogolnie jazda bardzo przyjemna. Zdalam za drugim razem i bardzo jestem zadowolona, pierwszy raz z mojej winy bardzo glupi blad, ktory zrobilam ze stresu, ogolnie bardzo pozytywnie:) Basia Ps to byl adres siostry, ale ja pisalam

Gość

W 100% polecam OSK A. Gołąb a co do instruktorów to Mariusz Kowalewski i Kacper Gołąb - cierpliwi ponad miarę. Nie zawiedziecie się na nich.Wiedza zostanie Wam przekazana rewelacyjnie i zostanie na długie lata. Uczą nie tylko zdać ale i bezpiecznie jeździć.

Inne szkoły jazdy w okolicy

Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCESGwardii Ludowej 6
09-400 Płock

Ośrodek Szkolenia Kierowców SUKCES

ELKONEKT - Kobieca Akademia JazdyIgnacego Łukasiewicza 9
09-400 Płock

ELKONEKT - Kobieca Akademia Jazdy

Dołącz do nas!

Jesteś właścicielem szkoły jazdy, która przygotowuje kursantów do zdawania egzaminów państwowych na różne kategorie prawa jazdy? A może specjalizujesz się w szkoleniu kursantów do egzaminów na prawo jazdy kategorii B? Zgłoś swoją szkołę jazdy do nas, a już niedługo liczba Twoich klientów znacząco wzrośnie. Nie ma znaczenia, czy na rynku funkcjonujesz już kilka czy kilkanaście lat, a może dopiero Twoi pierwsi kursanci zdali egzamin na prawo jazdy. Zgłoszenie do naszego serwisu jest naprawdę proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy, że udostępnisz kilka informacji o sobie. Szkoły jazdy zrzeszone w naszym serwisie świadczą usługi na najwyższym poziomie zapewniając jednocześnie profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Teraz możesz dołączyć do nich.