Nauka Jazdy Lublin - NAWIGATOR

Mełgiewska 2
20-001 Lublin
województwo lubelskie
Telefon: 665 336 699
Strona www:
  • Obecnie 5.6/6 (łącznie głosów: 5)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ocena: 5.6/6 (głosów: 5)

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Nawigator, nauka jazdy, kurs. kat. B, nauka jazdy dla kierowców. Nauka Jazdy Lublin i nie tylko.

Godziny otwarcia

poniedziałek09:00-17:00
wtorek09:00-17:00
środa09:00-17:00
czwartek09:00-17:00
piątek09:00-17:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte

Jak dojechać?

Opinie

Gość

Nauka jazdy w Lublinie dzięki Nawigatorowi była bardzo przyjemna, pan instruktor bardzo cierpliwy no i zdałam za pierwszym razem!!

Gość

Szybko i profesjonalnie. Nie było problemów ze zdaniem egazaminu. W Nawigatorze nauka jazdy, tzn kurs na kategorię B nie dużo kosztuje. Polecam, polecam, szczególnie dla Pań!

Paweł

Pełen profesjonalizm, egzamin zdałem za pierwszym razem:) Polecam, bo instruktorzy to profesjonaliści, pełni zaangażowana.

Natalia

Rewelacyjna szkoła nauki jazdy, jestem bardzo zadowolona że za namową koleżanki zapisałam się do niej uczą w niej wspaniali instruktorzy, dzięĸi którym bez najmniejszych problemów zdałam egzamin na prawko, to wspaniała placówka

renia

Super profesjonalne podejście do kursanta, anielska cierpliwość instruktora. Zajęcia teoretyczne prowadzone w sposób konkretny i rzeczowy. Bardzo konkretne wskazówki dotyczące techniki jazdy w czasie zajęć praktycznych.Egzamin zdany za drugim podejściem -fajna przygoda, gorąco polecam naukę w OSK Nawigator, nie będziecie żałować:)) Dziękuję bardzo panie Jacku !!!

Inne szkoły jazdy w okolicy

Rodmos3-go Maja 8/4
20-001 Lublin

Rodmos

Efekt. Ośrodek szkolenia zawodowego kierowcówPrezydenta Gabriela Narutowicza 14
Lublin

Efekt. Ośrodek szkolenia zawodowego kierowców

Dołącz do nas!

Jesteś właścicielem szkoły jazdy, która przygotowuje kursantów do zdawania egzaminów państwowych na różne kategorie prawa jazdy? A może specjalizujesz się w szkoleniu kursantów do egzaminów na prawo jazdy kategorii B? Zgłoś swoją szkołę jazdy do nas, a już niedługo liczba Twoich klientów znacząco wzrośnie. Nie ma znaczenia, czy na rynku funkcjonujesz już kilka czy kilkanaście lat, a może dopiero Twoi pierwsi kursanci zdali egzamin na prawo jazdy. Zgłoszenie do naszego serwisu jest naprawdę proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy, że udostępnisz kilka informacji o sobie. Szkoły jazdy zrzeszone w naszym serwisie świadczą usługi na najwyższym poziomie zapewniając jednocześnie profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Teraz możesz dołączyć do nich.