Ośrodek Szkolenia Kierowców Alfa

Sienkiewicza 1/1 lok. 27
15-092 Białystok
województwo podlaskie
Telefon: 602323188
Strona www:
  • Obecnie 0/6 (łącznie głosów: 0)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Ocena: 0.0/6 (głosów: 0)

Ośrodek na przestrzeni 19 lat swojej działalności zawsze stawiał sobie za cel intensywne i solidne przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego na poszczególne kategorie prawa jazdy. Dzięki temu firma osiągnęła najwyższą zdawalność egzaminów państwowych. W roku 2005 ogólnopolski tygodnik „Motor”, przeprowadził ranking najlepszych ośrodków jazdy z całej Polski. Ośrodek Szkolenia Kierowców „ALFA” zajął I miejsce w województwie podlaskim i IV miejsce w Polsce, co świadczy o jego profesjonalizmie oraz skuteczności.

Godziny otwarcia

poniedziałek9:00-17:00
wtorek9:00-17:00
środa9:00-17:00
czwartek9:00-17:00
piątek9:00-17:00
sobotaZamknięte
niedzielaZamknięte

Jak dojechać?

Opinie

Gosia

Bardzo się ciesze, że zdecydowałam się na nauke w Alfie, chociaz poczatkowo kurs teoretyczny mnie nie zachwycił ale jazdy z po mieście były supoer, mój instruktor okazał się dobrym nauczycielem i pomógł mi opanowac nerwy i poprawność pewność siebie. Zdałam i to za 2 razem!

Inne szkoły jazdy w okolicy

Alfa. Ośrodek Szkolenia KierowcówHenryka Sienkiewicza 1/1
Białystok

Alfa. Ośrodek Szkolenia Kierowców

DRIVER Ośrodek Szkolenia KierowcówMieszka I 4
15-001 Białystok

DRIVER Ośrodek Szkolenia Kierowców

As Jazdy. Owsieniuk J.Fabryczna 1
Białystok

As Jazdy. Owsieniuk J.

Dołącz do nas!

Jesteś właścicielem szkoły jazdy, która przygotowuje kursantów do zdawania egzaminów państwowych na różne kategorie prawa jazdy? A może specjalizujesz się w szkoleniu kursantów do egzaminów na prawo jazdy kategorii B? Zgłoś swoją szkołę jazdy do nas, a już niedługo liczba Twoich klientów znacząco wzrośnie. Nie ma znaczenia, czy na rynku funkcjonujesz już kilka czy kilkanaście lat, a może dopiero Twoi pierwsi kursanci zdali egzamin na prawo jazdy. Zgłoszenie do naszego serwisu jest naprawdę proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy, że udostępnisz kilka informacji o sobie. Szkoły jazdy zrzeszone w naszym serwisie świadczą usługi na najwyższym poziomie zapewniając jednocześnie profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Teraz możesz dołączyć do nich.